Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma | 09:00 - 17:30
0552 800 14 16 bilgi@natadijital.com
Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma 09:00 - 17.30

İletişime Geçin

+90 552 800 14 16

Süreç

Süreç

Eski bir özdeyiş “Hedefi belli olmayan gemiye hiç bir rüzgârın yardımcı olamayacağını” belirtir. Hizmetlerimiz günümüz teknolojik imkânlarından faydalanarak sizlere daha fazla değer katmak amacıyla geliştirildi ve sistematik bir yaklaşım kullanarak başarıyı daha hızlı ve verimli hale getireceğini düşünüyoruz. Bu nedenle her hizmetimizi belirli bir süreç yönetimi ekseninde değerlendiriyoruz.
Süreç

Anlaşma ve Başlangıç: Müşterimizle anlaşmamız akabinde hizmet sürecimiz başlatıyoruz ve birlikte yolculuğumuza çıkıyoruz.

Hedef ve Beklenti Toplantısı: İlk adımımız sizin hedeflerinizi ve beklentilerinizi daha iyi anlamak. Çünkü tüm başarı stratejimiz bunun üzerine kurulacaktır. Bu nedenle müşterilerimizle toplantılar yaparak onları daha iyi anlamaya çalışıyor, mevcut durum ve varılmak istenen noktayı tespit ediyoruz.

Araştırma ve Analiz: Hedefleri ve beklentileri dinledikten sonra müşterimizin işi hakkında gerekli tüm olguları araştırarak 360 derecelik bir perspektif edinmeye çalışıyoruz. Endüstri, yönetmelikler, müşterimizin müşteri kitlesi, trendler, rakipler ve diğer tüm önemli detaylar, sektörünüze göre bu olgular arasında yer almaktadır.

Strateji Geliştirme: Tüm bu bilgiler ışığında müşterilerimizle istişare ederek bir strateji geliştiriyoruz.

Onay ve Uygulama: Geliştirdiğimiz strateji, alt uygulamalar ve tavsiyelerimizi müşterilerimizle paylaşıyor, gerekirse revizyon yapıyor ve onay almamız akabinde uygulamalara başlıyoruz.

Sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Hizmetlerimiz ve sürecimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Cambridge, Birleşik Krallık
+90 552 800 14 16
+44 7395 153051
bilgi@natadijital.com
Nata Dijital Logo

Hedeflerinizi, beklentilerinizi ve koşullarınızı analiz ederek size özel bir strateji geliştiriyor ve müşterilerinize daha fazla değer sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Nata Dijital Danışmanlık Hizmetleri | 2023 | Tüm Hakları Saklıdır. 

Konuşmayı Başlat
WhatsApp Bilgi Hattı
Merhaba, Nata Dijital olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?