Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma | 09:00 - 17:30
0552 800 14 16 bilgi@natadijital.com
Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma 09:00 - 17.30

İletişime Geçin

+90 552 800 14 16

Google Ads Yönetimi

Google Ads

Dünyada ki en güvenilir reklamcılık kanalı Google Ads ile tıklanma ve görüntülenme başına maliyetlerle, doğru hedeflemeler yaparak web sitenize nitelikli trafik oluşturabiliriz. Google Ads kanalı bizi hedef kitlemize doğrudan ulaştıracak araçları sağlamaktadır. Doğru reklam çeşidi seçilir ve kampanya doğru yürütülürse başarılı sonuçlar ortaya çıkar.

Bu noktada Nata dijitalin tecrübe ve birikimlerinden yararlanarak potansiyel alıcılarınıza ulaşmak, satışlarını artırmak için bizim ile irtibata geçiniz.

Siz de uluslararası pazarda yerinizi almak, yurt dışı satışlarınız hızlandırmak istiyorsanız ihracata yönelik Dijital Pazarlama hizmetlerimizden yararlanın.

Hedeflerinize ulaşmanız için size özel yol haritası çıkarıyoruz.

Dijital pazarlama stratejinizi birlikte kuruyoruz.

Doğru zamanda, doğru mesajı, doğru yerde yayınlatıyoruz.

Hazırladığımız reklam kampanyaları ile bütçeyi verimli kullanıyoruz.

Doğru reklam çeşidi ve etkili reklam kampanyası yürüterek başarıyı birlikte yakalıyoruz.

Potansiyel alıcılara ulaşıp, satış ve karlılığınızı artırıyoruz.

Müşterilerimize bu alanda çeşitli yaklaşımlarla yardımcı olabilmekteyiz. Bunlar aşağıda ki gibidir:

Arama Ağı reklamları:  İstediğiniz dilde, hedeflediğiniz bölgede, ülkede, şehirde, ilçede ve hatta semtte, ilgili anahtar kelime aratıldığında web sitenizin ilk sıralarda yer almasını sağlar.  Burada ki en kritik çalışma “Anahtar kelime” çalışması ve doğru “Hedefleme” yapmaktır. Bunun farkında olarak, verimli bir reklam çalışması için özenle hazırlanıyoruz. Size özel hazırladığımız çalışmalar bizi başarıya götürüyor.

Google GDN Reklamları:  (Google Display Network) Bu görüntülü reklam ağı ile Banner veya videolar kullanılarak  Google’ın anlaşmalı web sayfalarında reklamlarınızın yayınlanması sağlanır. GDN hem görüntülenme hem de reklamın tıklanması mantığı ile çalışmaktadır. Giderek kullanım açısından daha popüler olmaya başlamıştır.

Mobil Uygulama Reklamları:  Reklamlarınızı giderek büyüyen bir kitleye ulaştırmak için cep telefonları veya tabletler aracılığı ile mobil uygulamalarda gösterebiliriz ve markanıza değer katabiliriz.

Google Ads Yönetimi

Video reklamları:  Başta Youtube olmak üzere, dizi siteleri, Instagram, Linked-in, Facebook, TV kanalı gibi sitelerde, ilgili kişileri hedefleyerek videolarınızı gösterebiliriz. Görüntülü reklamlarda en önemli detay kullanıcın dikkatini ilk 5 saniyede çekmektir. Bu noktada size önerilerimizi paylaşmakta ve doğru içeriği oluşturmanıza yardımcı olmaktayız.

Gmail reklamları: Mevcut ve potansiyel müşterilere anında ulaşmayı sağlayan e-mail reklamları doğru taktikler kullanılırsa  pazarlama faaliyetlerine inanılmaz katkılar sağlar.  Eğer elinizde mevcut bir müşteri mail verisi varsa, ürün ve hizmetleriniz için gelin birlikte kampanyamızı oluşturalım ya da Web sitenizi ziyaret etmiş potansiyel müşterilerinize kendimizi hatırlatıp, yeniden pazarlama yapalım.

G-mail reklamları bize çeşitli hedefleme yöntemleri sunar ve genişletilebilir reklam biçimidir. Reklam bir kez tıklandığında tam ekran göstererek metin, fotoğraflar, sunduğumuz bilgiler, eyleme geçirme çağrısı, tüketicinin reklamı kaydetme kutusu genişler. Düşük maliyetle, dönüşümü yüksek bu fırsatı birlikte değerlendirelim.

Google Ads Yönetimi

Telefon Çağrısı Reklamları:  Reklam sayesinde kullanıcılar işletmenizi aramaya teşvik edilir. Bu yalnızca telefon araması yapabilen cihazlarda gösterilir ki buda bazı sektör ve reklam kampanyaları için büyük avantaj sağlar. Potansiyel müşteri reklamınızı tıklar ve müşterinin cihazından aranmanız sağlanır.

Yeniden Pazarlama

Google Adwords ile Web sitesine nitelikli trafik oluşturulabilir ve  oluşturulan kitleyle de daha sonra tekrar kullanılmak üzere biriktirip yeniden pazarlama yapılabilir. Böylece hem marka bilinirliği sağlanıp hem de satışlara ciddi katkılar sağlanabilir.

SEM: (Search Engine Marketing) Arama motoru pazarlamasının amacı arama motorlarında firmanın ilk sıralarda ücretli olarak gösterilmesidir. Ücretsiz gösterim (SEO) ile desteklenmesi beklenir. SEM ve SEO takımın bir parçasıdır. Ancak ilk sıralarda ücretli reklamların  gösterildiği unutulmamalıdır.

SEO: (Search Engine Optimization) Web Sitenizin arama motorlarında üst sıralarında çıkması oldukça önemlidir. Bu SEO ile mümkün olmaktadır. Doğru yaklaşımlar kullanılarak web siteniz üst sıralarda çıkabilir ve ilk ulaşılan sitelerden olabilir.

Google Ads hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

Hizmetlerimiz ve sürecimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Cambridge, Birleşik Krallık
+90 552 800 14 16
+44 7395 153051
bilgi@natadijital.com
Nata Dijital Logo

Hedeflerinizi, beklentilerinizi ve koşullarınızı analiz ederek size özel bir strateji geliştiriyor ve müşterilerinize daha fazla değer sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Nata Dijital Danışmanlık Hizmetleri | 2023 | Tüm Hakları Saklıdır. 

Konuşmayı Başlat
WhatsApp Bilgi Hattı
Merhaba, Nata Dijital olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?